LETOhranie a koncert Adama Ďuricu 2022

06/2022

Leto sme privítali tretím ročníkom nášho úspešného festivalu LETOhranie. Festival sa odohrával v nádhernom Francúzskom parku v Markušovciach, ktorého súčasťou je Letohrádok Dardanely a kaštieľ s múzejnými expozíciami. Bohatý program LETOhrania bol cielený predovšetkým na deti. Festival si užili aj rodičia, mladí a všetci čo majú radi zábavu, hry, súťaže a hudbu. Hlavný program začal športovou súťažou pre najmenších. Vystúpenie známeho Eda Drewa a lesných víl s názvom „Živý strom“ zožalo veľký úspech, tancoval celý areál 😊. Festival uzavrel koncert známeho Adama Ďuricu, ktorého piesne spievali malí aj veľkí návštevníci.

Podujatie malo vysokú návštevnosť a veľmi dobré ohlasy zo strany návštevníkov. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.